O firmie

Lubelskie Nieruchomości to firma rodzinna z 20-letnim doświadczeniem w handlu i obrocie nieruchomościami, dysponująca bogatą bazą nie tylko domów, działek i mieszkań, a także różnego rodzaju obiektów komercyjnych.

O naszej renomie świadczy niezliczona ilość transakcji, przeprowadzonych zarówno w imieniu klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród osób i firm, które obdarzyły nas zaufaniem, są też artyści, którym służymy pomocą i doradztwem.

Naszą współpracę z klientami cechuje skuteczność działania i wysoka kultura obsługi. Nasz zespół posiada doświadczenie nabyte podczas specjalistycznych szkoleń i kursów oraz we wcześniejszej pracy w międzynarodowych korporacjach. Dysponuje profesjonalnymi narzędziami marketingowymi, dzięki którym finalizacja transakcji sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości jest dokonywana szybko i sprawnie.

Nasza działalność jest prowadzona w 4 segmentach:

- Lubelskie Nieruchomości – klasyczne biuro nieruchomości, które zajmuje się pośrednictwem w obrocie mieszkaniami, domami i działkami, w tym realizacją indywidualnych zamówień klientów w oparciu o wyznaczane przez nich kryteria, takie jak lokalizacja, powierzchnia i cena.

- PMLS Property Management Leasing Service – działalność polegająca na obsłudze nieruchomości Premium oraz szeroko pojętego konsumenckiego luksusu w segmencie nieruchomości

- TNGS - pozyskiwanie terenów inwestycyjnych dla międzynarodowych koncernów i funduszy inwestycyjnych, a także kupno, sprzedaż oraz wynajem obiektów magazynowych, produkcyjnych, hoteli i powierzchni komercyjnych.

- Strefa inwestycyjna - oferta dwóch parków produkcyjno-magazynowych w Niemcach k/Lublina oraz w Lublinie o łącznej powierzchni ponad 100.000 m2, które stwarzają warunki do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej, spedycyjnej i logistycznej.

Firma Lubelskie Nieruchomości wspiera akcje charytatywne oraz lubelski sport.

Powierz nam swoją nieruchomość albo powiedz czego poszukujesz. Zrobimy wszystko, aby Twoje oczekiwania zostały spełnione.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na:

www.tngs.pl

www.pmls.pl

www.strefainwestycyjna.pl

www.lubelskie-nieruchomosci.pl


Pozdrawiamy,
Zespół LN